Poradce horké linky

Co děláme

01

VYBEREME CÍLOVOU SKUPINU FIREM

02

VYHLEDÁME A SPOJÍME
SE S KOMPETENTNÍ
OSOBOU VE FUNKCI

03

PŘEDSTAVÍME
A VYSVĚTLÍME
VAŠE ŘEŠENÍ

04

OVĚŘÍME NÁKUPNÍ
MOŽNOSTI A SJEDNÁME SCHŮZKU

05

POSKYTNEME ON-LINE
CONTROLLING OD
PRVNÍHO HOVORU

 

start-logo-navrh-michal 3.png

PRODEJNÍ PODPORA OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ

Oslovíme max. 1000 cílových firem a naSTARTujeme váš B2B prodej

Náš akviziční komunikační systém postavený na aktivním telemarketingu do firem START1000 se výrazně liší komunikací, obsahem, portfoliem služeb, funkcemi, kvalitou, controllingem, a především výsledkem služeb, od ostatních dodavatelů tzv. on-line i off-line B2B leadů a sjednávání schůzek v rámci aktivního outbound B2B telemarketingu. Díky naší automatizace jsou naše služby za velmi přijatelné ceny a pro naše zákazníky efektivní, což dokazují naše reference a min. 95% opakovaných kampaní. Naše asistentky již mají zkušenosti a specializují se na komunikaci B2B produktů v segmentech IT aplikací a řešení, HR, výroby, marketingu, průmyslu, logistiky a skladování a v dalších služeb a produktů. Máme to, co nemají ostatní. Vlastní databázi firem GDO - Green DATA on-line s funkcemi přesného výběru cílových skupin a s nejkvalitnějšími telefony, nejmodernější IT systémy v segmentu evropských call center a komunikace, vlastní VIP operátory telemarketingu, vlastní aplikaci maileru se 100% doručitelností emailů s kontrolou doručitelnosti, vlastní precizní on-line controlling otevřený klientovi od prvního hovoru, vlastní akademii a speciální školení obchodní komunikace, vlastní tým manažerů a především vlastní know-how s 15 letou zkušeností. Předávané schůzky jsou ihned kontrolované našimi supervizory a týdně odsouhlasené objednatelem. Jedná se o nadstandardní služby a funkce, které je potřebné vyzkoušet a poznat.

UŽ NEMUSÍTE ...

 • vyhledávat, nakupovat a čistit databáze firem

 • řešit nefunkčnost telefonních čísel v databázi

 • vytvářet produkt

 • vytvářet proces kampaně

 • vymýšlet komunikační strategii a call skript

 • řešit zjišťování a zastižení kompetentních osob ve firmách

 • vysvětlovat svůj produkt a jeho výhody

 • zjišťovat prodejní petenciál ve firmách

 • sjednávat termíny schůzek

 • zapisovat a evidovat infromace o komunikaci

 • řešit správu databáze a kontaktů kampaně

 • řešit odložené telefonáty odložených zájmů

 • vyhodnocovat výsledky akvizice

 • ... a mnoho dalších operací potřebných pro akvizici.

START1000 OBSAHUJE NEJPŘESNĚJŠÍ VÝBĚRY
Z VLASTNÍ
DATABÁZE  FIREM

Základem etického marketingu a efektivní telemarketingové kampaně je výběr přesné cílové skupiny a aktuální telefonní kontakty a práce s nimi dle podmínek GDPR. A protože jsme dodnes nenašli precisní nástroj pro skutečně přesnou filtraci a kompletní kvalitní databázi firem, která obsahuje opravdu aktuální kontaktní údaje, opíráme se stále o vlastní firemní databázi a filtrační aplikaci. "Green DATA on-line" GDO.

Naše databáze firem je ceně služby START1000.

NAŠE PRINCIPY KOMUNIKACE
ZVYŠUJÍ DŮVĚRU A EFEKTIVITU PRODEJE

LEAD GENERATION message on hand holding to touch a phone, top view, table computer coffee

Služba START1000 je postavena na šesti  propojených pilířích:

 • komunikační marketing - převzetí zadání a zproduktování,

 • přesný výběr z vlastní databáze firem GDO všech aktivních IČ,

 • profesionální příprava kampaně,

 • systém DAKTELA, On-line controlling a další vlastní IT systémy,

 • profesionální HR nábor a školení nejkvalitnějších operátorů ,

 • profesionální B2B telemarketing a ještě mnohem více.

Všimněte si ale, že o naší marketingové komunikaci se zmiňují prakticky všechny naše reference. Jedná se o zproduktování a někdy i o celou změnu komunikace produktu nebo služby, která výrazně zvyšuje efektivitu konečného prodeje.

NAŠE CALL SKRIPTY A KOMUNIKACE
TAJNÉ KNOW-HOW "START1000"

Naše telemarketingová komunikace a výroba call skriptů je jednou z největších konow-how, kterým se lišíme od odstaních call center. Na začátku i v průběhu kampaně tvrdě pracujeme, abychom zajistili lepší srozumitelnost vašich produktů a služeb a abychom maximálně ověřili potenciál zákazníka. Navržený call skript začnou nejdříve testovat naši specialisté "rozvolávači". Na základě reakcí a výsledků se call skript upravuje k maximální dokonalosti. Teprve poté se předává společně s ukázkovými hovory našim operátorům k volání, kteří jsou na něj vyškoleni. Součástí našeho telemarketingu je tedy  unikátní obchodní komunikace a marketing.

Businessman leaking confidential information over phone.jpg

ON-LINE CONTROLLING IHNED PŘI SPUŠTĚNÍ VAŠÍ KAMPANĚ

Nejsme klasická agentura a call centrum, u které čekáte na výsledky! Český marketing nevnímá kampaň jako jednorázovou dodávku, ale jako úzkou spolupráci s cílem vyrvořit svému klientovi nový komunikační a prodejní kanál, který se stane součástí jeho výkonostního prodeje. Proto hned na začátku spuštění každé kampaně dostanete přístup do svého "on-line controllingu", který je on-line napojen na data kampaně a ve kterém můžete průběžně kontrolovat a vyhodnocovat průběh a výsledky a společně s námi neustále zlepšovat maximální výkon svého prodeje.