top of page

NAŠE NEJSILNĚJŠÍ REFERENCE JE

95% OPAKOVANÝCH KAMPANÍ

Skutečné výsledky našich kampaní nám generují nová doporučení a přitahují nám další nové klienty. Počet kampaní stále roste. Službou START1000 jsme předali přes 5.550 nových zákazníků a výrazně jsme podpořili obchodní zástupce a B2B prodej v ČR a EU.

CO O NÁS PÍŠÍ NAŠI KLIENTI

LogisCarE a.s.

Ing. Jakub Štefan, Sales director

Osobně mohu doporučit společnost Český marketing. Přidělená asistentka je schopná domluvit relevantní lead - v našem případě osobní schůzku. Služba nám zjednodušila akviziční agendu a vše je mnohem levnější a jednodušší, než-li přijímat dalšího zaměstnance.

Artboard 1.jpg
LOGO Tmobile.png
image001.png
Zaplo.png
MENZO.png
Copra.png
G-PROJECT.png

Anowell s.r.o.

Doxologic_Horizontal_Pozitive_RGB.png
logo.png
Sova Net.png
SHARP2.png
Logo reference PKV.png
LOGO Wunderman.png
Ksena.png
RESSED.png
OKsystem.jpeg
buldok-logo.png
LOGO Cpy General.png
iDEA SENCE.jpeg
Print Partners LP_logo_PP.png
TISCALI MEDIA, a.s..png
ECOLOGISTICS, s.r.o.
Logo NOBELIA.png
Nextera_Icon.png
Logo SCHMACHTL.jpg
ACCORD PRAHA s.r.o.png
Ceska posta.png
image.png
ZZgroup.cz.png

Empire Production s.r.o.

Medivital.png
logo-Acrea-300x130.png
OHRA.png
Mobler.png
SEOptimal.jpeg
ČED.png
ADOL.png
Eurofaktura.png
dTest2.png
String data.png
Industrial.png
TIBEX.jpeg
Sova studio.jpeg
logo.webp
image001.png

a další

Kdo je Český marketing s.r.o.

Společnost Český marketing s.r.o. byla založena v roce 2007 profesionály v oblasti direct marketingu Michalem Vackem a Danielem Burešem pod IČ:28179617. Po smrti spolumajitele Daniela Bureše byla společnost v roce 2013 převedena včetně majetku, zaměstnanců a zákazníků na nové IČ: 01438123.

V začátku jsme se specializovali především na poskytování kvalitních a legálních databází firem s vynikající online filtrační aplikací Green DATA online, kterou do dnes používá okolo 1.500 uživatelů a je stálou konkurenční  a především jedinou legální GDPR alternativou v segmentu zpracování firemních údajů. Vedle této hlavní činnosti dodáváme specializované geomarketingové analýzy v nástroji MapInfo Professional. Geomarketing je zpracování jakýchkoli adresných dat spojených s dalšími informačními hodnotami v digitálních mapách. Využívá se např. při plánování přesných umístění maloobchodů, vyhodnocení regionálních obratů a chování zákazníků, při plánování dojezdů k provozovnám, k analýzám konkurence, apod. 

Dnes, po zavedení GDPR, kdy jsou firemní údaje výrazně omezeny, je naší stěžejní službou produkt START1000. Název START1000 je odvozen od "nastartovat prodej" na "1000 vykomunikovaných subjektů". Jedná se o kompletní balíček všech komunikačních operací, které mají za úkol ze studených kontaktů předávat obchodním zástupcům již kvalitně vykomunikované živé zákazníky s nákupní potřebou a chutí, a to bez ohledu na obor podnikání. START1000 je řešením pro ty, kdo není spokojen s náklady a efektivitou internetové reklamy, kdo potřebuje NASTARTOVAT prodej na vyšší výkon a pro obchodní týmy kde pochopili, že požadovat od obchodních zástupců vyhledávat a provolávat studené kontakty je ve skutečnosti velmi problematické a neefektivní. 

ORIGINÁL ZNAČKY START1000


Proč se konkurenčním call centrům nikdy nepodaří okopírovat naše nápady, know-how a naší značku? Protože my jsme originál START1000! Máme zcela jiný pohled na telemarketing, obchodní komunikaci a způsoby, jak budovat důvěru zákazníků a uzavírat obchody. Nejsme rychlokvaška a star-tup, máme třicetileté zkušenosti v obchodní komunikaci, direct marketingu a několikaleté reálné zkušenosti v telemarketingu. Stojí za námi tým 25 špičkových programátorů s ICT technologiemi a využíváme nejmodernější call aplikaci s vlastními aplikačními nadstavbami. START1000 je  2 roky vyvíjený a další 5 roky úspěšně laděný a provozovaný telemarketingový systém personifikované obchodní komunikace, která obsahuje všechny operace od výběru cílové skupiny, až po předání živého zákazníka obchodnímu zástupci a přináší skutečné výsledky a objednávky. 

NÁS ZAJÍMÁ VÁŠ KONEČNÝ PRODEJ

Přišli jsme na to, že mnoho firem ve skutečnosti nemá tzv. zprodukovaný svůj produkt anebo službu. Při návštěvě www stránek a mnohdy i při osobním setkání zákazníci nerozumí, co firma vlastně dělá, co jim může přinést a ve skutečnosti co a proč by si měli u takového dodavatele objednat. Pomůžeme Vám! Více jak 50% našich klientů zprodukováváme jejich činnost, tvoříme jim názvy a definice jejich produktů a služeb, předěláváme jejich www stránky, vytváříme obchodní komunikaci do telefonních call skriptů, emailů a pro osobní schůzky.  Navíc ŠKOLÍME OBCHODNÍ ZÁSTUPCE tak, aby začali konečně prodávat a ne "dělat že dělají".

Reference podstránky
bottom of page