top of page
Databaze firem GDO.png

VYBEREME VAŠE POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍKY Z DATABÁZÍ FIREM
NEBO OSLOVÍME VAŠE KONTAKTY

start-logo-navrh-michal 3.png

Oslovíme 1000 cílových firem a naSTARTujeme váš B2B prodej

Náš akviziční komunikační systém postavený na aktivním telemarketingu do firem START1000 se výrazně liší komunikací, obsahem, portfoliem služeb, funkcemi, kvalitou, controllingem, a především výsledkem služeb od agresivních call center a od ostatních dodavatelů tzv. on-line i off-line B2B leadů a sjednávání schůzek v rámci aktivního outbound B2B telemarketingu. Díky naší automatizaci jsou naše služby za velmi přijatelné ceny a pro naše zákazníky efektivní, což dokazují naše reference a min. 98% opakovaných kampaní. Naše asistentky již mají zkušenosti a specializují se na komunikaci B2B produktů v segmentech IT aplikací a řešení, HR, výroby, marketingu, průmyslu, logistiky a skladování a v dalších služeb a produktů. Máme to, co nemají ostatní. Vlastní databázi firem GDO - Green DATA on-line s funkcemi přesného výběru cílových skupin a s nejkvalitnějšími telefony, nejmodernější IT systémy v segmentu evropských call center a komunikace, vlastní VIP operátory telemarketingu, vlastní aplikaci maileru se 100% doručitelností emailů s kontrolou doručitelnosti, vlastní precizní on-line controlling otevřený klientovi od prvního hovoru, vlastní akademii a speciální školení obchodní komunikace, vlastní tým manažerů a především vlastní know-how s 15 letou zkušeností. Předávané schůzky jsou ihned kontrolované našimi supervizory a týdně odsouhlasené objednatelem. Jedná se o nadstandardní služby a funkce, které je potřebné vyzkoušet a poznat.

TO NEJHORŠÍ, CO MŮŽETE UDĚLAT JE PŘESTAT DĚLAT AKVIZICI A PRODÁVAT

NAŠE KOMUNIKACE
ZÍSKÁVÁ DŮVĚRU A ZVYŠUJE PRODEJ

LEAD GENERATION message on hand holding to touch a phone, top view, table computer coffee

Všimli jste si, že o naší obchodní komunikaci se pozitivně zmiňují prakticky všechny naše reference? Jde o naše komunikační know-how a o komunikaci našich VIP asistentek, které NEkomunikují jako operátorky call center! Jsou to profesionální asistentky obchodních zástupců našeho klienta speciálně vyškolené na jeho produkt nebo službu, které získávají důvěru a sobní vztahy. Jejich úkolem je dostihnout osobu vedoucí funkce a rozhodovatele ve firmě zákazníka, i několika hovory a e-mailem srozumitelně předat informaci o daném produktu nebo službě, ověřit potřebu a potenciál zákazníka a v případě zájmu sjednat s kompetentní osobou osobní nebo on-line schůzku, případně předat horký Lead.

UŽ NEMUSÍTE ...

 • vyhledávat, nakupovat a čistit databáze firem

 • řešit nefunkčnost telefonních čísel v databázi

 • vytvářet produkt

 • vytvářet proces kampaně

 • vymýšlet komunikační strategii a call skript

 • řešit zjišťování a zastižení kompetentních osob ve firmách

 • vysvětlovat svůj produkt a jeho výhody

 • zjišťovat prodejní petenciál ve firmách

 • sjednávat termíny schůzek

 • zapisovat a evidovat infromace o komunikaci

 • řešit správu databáze a kontaktů kampaně

 • řešit odložené telefonáty odložených zájmů

 • vyhodnocovat výsledky akvizice

 • ... a mnoho dalších operací potřebných pro akvizici.

NAŠE ASISTENTKY A KOMUNIKACE
TAJNÉ KNOW-HOW "START1000"

Naše telemarketingová komunikace a výroba call skriptů je jednou z největších konow-how, kterým se lišíme od odstaních call center. Na začátku i v průběhu kampaně tvrdě pracujeme, abychom zajistili lepší srozumitelnost vašich produktů a služeb a abychom maximálně ověřili potenciál zákazníka. Navržený call skript začnou nejdříve testovat naši specialisté "rozvolávači". Na základě reakcí a výsledků se call skript upravuje k maximální dokonalosti. Teprve poté se předává společně s ukázkovými hovory našim operátorům k volání, kteří jsou na něj vyškoleni. Součástí našeho telemarketingu je tedy  unikátní obchodní komunikace a marketing.

Businessman leaking confidential information over phone.jpg

Od prvního hovoru vám otevřeme
náš detailní on-line controlling

Cesky marketing_205185523.jpg

Nejsme klasická agentura a call centrum, u které nevíte co se děje a zvědavě čekáte na výsledky! Český marketing nevnímá akviziční kampaň jako jednorázovou dodávku, ale jako úzkou spolupráci s cílem vytvořit svému klientovi nový prodejní a komunikační kanál, který se stane součástí jeho výkonnostního prodeje. Proto hned na začátku spuštění každé kampaně dostanete přístup do svého "on-line controllingu", který je přes API napojen na data kampaně a ve kterém můžete průběžně kontrolovat a vyhodnocovat průběh a výsledky a společně s námi neustále zlepšovat maximální výkon akvizice nových zákazníků.

bottom of page