DATABÁZE FIREM A ŽIVNOSTNÍKŮ S TELEFONEM

Keyboard and Mouse

GARANCE

DATABÁZE

98%

PŘESNOST FILTRACE

99,8%

DOVOLATELNOST

TELEFONŮ

93%

GARANCE

GDPR

100%

 

CENA DATABÁZE

Online filtrační aplikace ZDARMA

Místo Excelů a Accesů využijte skvělé funkce filtrační aplikace online GDO - Green DATA online, zadávejte vlastní parametry výběru a ukládejte své výběry do seznamu výběrů.

ZDARMA

Celá databáze firem za 10.000,-Kč na 6 měsíců

GDO je databáze firem všech aktivních právnických osob, živnostníků OSVČ, organizací a institucí ZDARMA, včetně kontaktních údajů. 

Výběr z databáze firem profesionálem á1.500,-Kč

Nechcete ztrácet čas a chcete si být jisti, že je váš výběr proveden přesně a obsahuje všechny požadované firmy? Objednejte si našeho profesionála!

Marketingová databáze firem, OSVČ,

institucí, organizací, družstev, ... ČR

Patříme mezi 3 největší dodavatele kompletní databáze firem pro b2b marketing v České republice s vynikající filtrační aplikací Green DATA online. Naše big data s aplikací GDO máme již 12 let a používá ji několik tisíc uživatelů. Pro podporu firem v době omezení COVID-19 nabízíme kompletní firemní databázi, se všemi aktivními firmami ČR, na 6 měsíců jako multilicenci za 50% slevu. Naše filtrační aplikace je volně přístupná online a dokáže dělat ty nejpřesnější výběry cílových skupin, a proto máme většinou více záznamů výběru, než tomu je u jiných dodavatelů. (Klient služby START1000 má filtrace a marketingovou databázi firem v rámci kampaně v ceně přípravy).

Aplikace Green DATA online je jinými slovy katalog všech aktivních firem obsahující i seznam výrobních firem s detaily firem, volně přístupná filtrační aplikace online a obsahuje kalkulačku, která vám zobrazuje cenu dle počtu jednorázově vybraných firem a to do počtu 8.500 záznamů. Jakmile se blížíte k výběru tohoto počtu firem, vyplatí se vám zakoupit datový kredit neomezeného počtu dat na 6 měsíců za mimořádnou cenu 10.000,-Kč. Aplikace je poskytovaná jako multilicence pro všechny určené zaměstnance vaší firmy. Je optimálním řešením pro vaše databáze firem CRM. 

Před použitím silně doporučujeme, pustit si i několikrát úvodní video, které vám ukáže a naučí vás, jak si databázi vyfiltrovat, jak si zobrazit vzorek s obsahem položek, jak si databázi stáhnout do počítače, jak využít speciální a nenahraditelné funkce, apod.

Marketingová databáze firem je kompletní, každé 3 měsíce aktualizovaná a firmy jsou s telefonem a emailem z veřejně dostupných zdrojů. Firemní databáze online obsahuje databázi OSVČ podnikající fyzické osoby dle živnostenského zákona i osoby podnikající dle jiných zákonů, zemědělské podnikatele, veřejné obchodní společnosti, společnosti s ručením omezeným, samostatně hospodařící rolníky, komanditní společnosti, zájmové sdružení, nadace, nadační fondy, akciové společnosti, svépomocná a výrobní družstva, bytová družstva a SVJ společenství vlastníků jednotek, státní a národní podniky, národní podniky, banky, organizační složky státu, mateřské školky, základní, střední a vysoké školy, zdravotnická zařízení, sdružení, nejrůznější státní instituce a organizace jako obecní úřady, ale také zahraniční fyzické osoby, firmy a společnosti se zahraniční účastí. GDO je součástí evropské databáze firem, má v sobě databáze firem ares a její vzorek 50 ukázkových záznamů je databáze firem zdarma ke stažení. Jako celá ale není jako databáze firem zdarma.

 

Cena marketingové databáze firem, OSVČ,

institucí, organizací, družstev, ...

  • Cena za používání online filtrační aplikace Green DATA online: ZDARMA

  • Cena databáze firem pro jednorázový odběr databáze dle výběru: ZOBRAZÍ KALKULAČKA (max. však 10.000,-Kč)

  • Cena databáze firem s 50% COVID slevou s neomezeným datovým kreditem a multilicencí na 6 měsíců: 10.000,-Kč

  • Cena za filtraci databáze firem naším specialistou:  á1.500,- Kč

  • Cena online školení aplikace Green DATA online: 2.000,-Kč

​JEDNORÁZOVÝ ODBĚR DATABÁZE PŘES KALKULAČKU

Při využití GDO bez kreditu a potvrzením kliknutím na tlačítko "Zobrazit počet a cenu", se vám zobrazí počet a cena vybrané databáze. Zvýšením počtu zpracovávaných záznamů se lineárně snižuje cena za záznam. Než si objednáte jednorázový odběr databáze zvažte, zda pro vás není vhodnější datový kredit.

CO JE TO DATOVÝ KREDIT?
Na rozdíl od zpracování databáze firem jednorázově, je datový kredit bezkonkurenčně nejlevnější a především řeší aktualizaci vaší firemní databáze! Zatím co při jednorázovém odběru databáze ihned stárne, datový kredit umožňuje zpracování a stažení databází firem postupně po menších a v daném okamžiku požadovaných dávkách, které jsou při zpracování vždy aktuální. Databáze si stahujete postupně a jejich počty se Vám budou i postupně odečítat z datového kreditu.

PROČ JE LEPŠÍ, ABYSTE SI ZADÁNÍ CÍLOVÉ SKUPINY V GDO UDĚLALI SAMI?
Přesnost výběrů cílových skupin rozhoduje o úspěšnosti a efektivitě obchodu. Za deset let naší činnosti jsme prováděli tisíce filtrací cílových skupin s našimi zákazníky. Poznali jsme, že pouze když si zákazník sám zadává parametry výběru do aplikace GDO, uvědomí si přesně, jaké možnosti výběru má k dispozici. Až při práci s číselníky např. Předmětů činností si uvědomuje, které předměty chce a nechce, kombinuje tyto parametry s velikostí firem na úrovni počtu zaměstnanců a obratu a tím optimalizuje požadovaný počet výstupní databáze. Ano, naše aplikace GDO - Green DATA online je sice trochu složitější než ostatní aplikace, ale díky svým funkcím dělá mnohem přesnější a rozsáhlejší výběry. Optimálním postupem tedy je, že náš klient věnuje trochu času studiem naší aplikace a provádí si výběry sám. 
To ale neznamená, že vám nepomůžeme! Je vám k dispozici telefonický HELP DESK a naši specialisté jsou vám připraveni provést výběr databáze na zakázku. Službu můžete využívat paralelně se zakoupeným paušálem.

 

CO JE DATABÁZE FIREM GDO?

Marketingová databáze firem GDO je kompletní internetový online seznam firem České republiky, jinými slovy katalog všech aktivních firem obsahující i seznam výrobních firem s detaily firem pro b2b marketing, který se používá pro vyhledání cílových skupin zákazníků B2B i pro poptávky dodavatelů B2B a B2C segmentu. Z jiného pohledu jde o B2B portál A b2b eshop pro nákup firemních databází. Jeho součástí jsou online filtrační nástroje mnoha parametrů výběru jako je lokalita, právní forma, předměty činností, podmínka telefonu, podmínka emailu, počet zaměstnanců, obrat i datum vzniku firem. Mnohem širší možnosti nabízejí výběry dle předmětů činností. Naše luxusní funkce našeptávače Google technology vyhledává podle klíčových slov nejen předměty činností podle názvů a NACE kódů, ale také podle kategorií internetu, klíčových slov v názvu, apod. Můžete tak vybírat databáze výrobních firem, databáze velkoobchodů, databáze maloobchodů, zdravotnických zařízení, databáze IT softwarových a programátorských firem, apod.

Náš katalog firem lze napojit přes API do vašich systémů, čímž máte zajištěnou kompletní a aktuální správu firemních dat. Filtrační aplikace obsahuje i funkce, které nemusíte řešit mimo tuto databázi ve svém počítači, jako je Vyloučit firmy dle názvu, Vyloučit IČa z výběru a vybrat Pouze konkrétní IČ.

Základní rozdělení je databáze OSVČ, tj. databáze podnikatelů fyzických osob živnostníků dle živnostenského zákona, samostatně hospodařících rolníků a zemědělských podnikatelů a dále právnických osob, ostatních státních institucí  a dalších organizací registrovaných identifikačním číslem IČ a to podobně, jako u internetových online katalogů firem. Náš online katalog firem neobsahuje pouze často používané společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti apod. GDO je vlastně i internetový online seznam firem, který zpracovává všechny právní formy vedené státním informačním systémem. Jedná se např. o databáze družstev a databáze společenství vlastníků jednotek SVJ, seznam nadačních fondů a nadací, družstevních podniků, zájmových organizací, státních a národních podniky, bank, spořitelen, rozpočtových a neziskových organizací, organizační složky státu, obecních podniků, fondů, apod. Zajímavou částí jsou firemní databáze podniků a odštěpných závodů se zahraniční majetkovou účastí, zahraničních organizačních složek, zahraničních fyzických osob, a podniků zahraničního obchodu. V naší databázi firem najdete i databáze vysokých škol, středních a základních škol, databáze předškolních zařízení mateřských škol, databáze zdravotnických zařízení, výzkumných institucí, apod.

ZDARMA TECHNICKÁ PODPORA
V pracovních dnech je vám k dispozici odborná technická a poradenská podpora zdarma.

FORMULÁŘ POPTÁVKY

START1000 provozuje

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů