top of page

Vlastní databáze firem ČR s filtrační aplikací GDO

NEJPŘESNĚJŠÍ FILTRACE CÍLOVÝCH SKUPIN Z DATABÁZE FIREM PRO VÁŠ B2B PRODEJ A PRO VYHLEDÁNÍ DODAVATELŮ

Filtrační aplikace
Green DATA on-line

pro přesné výběry zákazníků a dodavatelů

2.756.788 
výběry ze všech aktivních firem, institucí, organizací, apod.

Naše databáze firem obsahuje cca 2.756.788 všech aktivních subjektů ČR. V naší filtrační aplikaci GDO - Green DATA online jsou sofistikované filtrační funkce, které vám umožní vybrat přesnější cílové skupiny, než tomu je u jiných poskytovatelů databází. V rámci všech kampaní našich klientů je databáze vždy zdarma a součástí je i on-line filtrace se specialistou na výběr databází firem panem Michalem Vackem. Mezi podnikatelskými subjekty nemusíte hledat pouze potencionální zákazníky, ale také potencionální dodavatele a firmy pro kooperaci.

Kalendář on-line schůzek

Udělejte zásadní krok pro váš efektivní B2B prodej a zarezervujte si on-line konzultaci s Michalem Vackem

Reference

Reference bez cenzury
co o nás píší naši klienti

PONAST spol. s r.o.

Ing. Mojmír Krátký - výkonný ředitel
Václav Vičík - manažer kvality

logo.png

Společnost PONAST spol. s r.o. měla možnost spolupracovat s firmou Český marketing s r.o. a velmi rádi se podělíme o pozitivní zkušenost. 

Od samotného začátku jsme ocenili profesionální přístup a jasnou komunikaci ze strany vedení, zejména pana Vacka, jednatele společnosti. Celý proces probíhal srozumitelně, rychle a s důrazem na výsledky. Bylo znát, že firma má zkušenosti a ví, jak vést projekt tak, aby dával smysl a přinášel reálné obchodní příležitosti.

Velmi pozitivně hodnotíme také spolupráci s call asistentkou paní Vondruškovou, která se ukázala jako spolehlivá a mimořádně ochotná partnerka. Její profesionální a přitom lidský přístup nám usnadnil mnoho kroků a významně přispěl k efektivitě celé kampaně. Díky této společnosti se podařilo navázat kontakt s několika firmami, z nichž některé již se spoluprací začaly, a jsme věříme, že další budou následovat. Oceňujeme především kvalitu a vhodný výběr oslovených firem, nikoli jen kvantitu kontaktů.

Za naši společnost můžeme potvrdit, že Český marketing s r.o. je spolehlivý partner, který přináší výsledky a s nímž je radost spolupracovat.

PŘEDVYBRANÉ PRODUKTOVÉ DATABÁZE

Keyboard and Mouse

POČET SUBJEKTŮ ŽIVÝCH: 2,9mil.
AKTIVNÍCH: 2,75mil.

VERZE
APLIKACE GDO
2024.04.01

AKTUÁLNOST DTB.
PŘI ZPRACOVÁNÍ
98%

POČET UŽIVATELŮ GDO
KAMPANĚ ČM

DOVOLATELNOST
TELEFONŮ
93%

POČET REKLAMACÍ
0%

PŘESNOST
FILTRACE
99%

GARANCE GDPR
100%

FORMULÁŘ POPTÁVKY SLUŽEB

Český marketing s.r.o.

 

Provozovna:
Budova Churchill, 
Italská 2581/67, 120 00 Praha

Tel.: +420 603 114 663

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

Sídlo a korespondence:
Terronská 727/7, 16000 Praha

Společnost Český marketing s.r.o. byla založena v roce 2007 profesionály v oblasti direct marketingu Michalem Vackem a Danielem Burešem pod IČ:28179617. Po smrti spolumajitele Daniela Bureše byla společnost v roce 2013 převedena včetně majetku, zaměstnanců a zákazníků na nové IČ: 01438123.

Děkujeme za odeslání vyplněného formuláře!

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu, telefonní číslo a další kontaktní údaje získal v rámci registrace a poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu. 

Český marketing s.r.o. tímto informoval subjekt, který vyplnil a odeslal vyplněný formulář údajů o způsobu, rozsahu a účelu zpracování jejích osobních údajů podle Zákona č. 110/2019 Sb., zákon o zpracování osobních údajů a Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů a o volném pohybu takových údajů. Více informací o tom, jaká jsou Vaše práva a jak je můžete uplatnit najdete na webovém sídle provozovatele www.ceskymarketing.cz v sekci Ochrana osobních údajů / GDPR. Vaší žádost o vyřízení dotazů o zpracování osobních údajů jsme povinni vyřídit bezodkladně, nejpozději do jednoho měsíce od jejího doručení.

Všechny osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu naší společnosti, a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity.

Vaše data a naše zařízení zabezpečuje:

Standart-BPPO.png

Dokumenty ke stažení

bottom of page