top of page
Domlouvání schůzek tapeta 2.jpg

Nejlepší řešení
ve světě B2B prodeje

Neděláme pouze špičkové domlouvání B2B schůzek

Etický B2B marketing

Vyberte si z našich služeb

Michal-Vacek-white-high-res.png

Nejsme CALLCENTRUM!

Jsme B2B direct marketingová, komunikační a obchodní agentura s autorskými IT systémy, nástroji a unikátním know-how Zlatý grál B2B marketingu, prodeje, managementu a řízení.
N
eničíme kontakty, jméno vaší firmy a nevytváříme
 KVANTITU.
My děláme KVALITU. A v tom je ten ROZDÍL!

přes 95%

NAŠICH KLIENTŮ U NÁS OPAKUJE KAMPANĚ

WWW BANNER pro refernece.jpg
„Leady jsou fajn, ale kvalifikované obchodní leady jsou lepší. Český marketing v čele s panem Vackem, je špičkou právě v oboru tvorby kvalifikovaných leadů a partnerem, se kterým chcete spolupracovat. Výsledky společné kampaně sjednávání schůzek sledujeme v přímém přenosu. Kampaň je skutečně „společná“. Není to pouze o tom, že Vás propojí s potenciálními klienty. Český marketing Vám pomůže posunout prodej produktu na další úroveň. A díky tomu prorazit v cílovém segmentu. Pan Vacek má perfektní vnímaní trendů na trhu a upozorňuje Vás na nové příležitosti pro Váš produkt.“

REFERENCE

Untitled Session03101_edited.png

DĚLÁME ETICKÝ B2B DIRECT MARKETING!
I když jsme byli často znevýhodněni oproti konkurenci, Český marketing vždy dodržoval a dodržuje etický marketing a ukazuje novou cestu budoucnosti efektivního prodeje způsobem Života bez marketingu.
Po
stavil jsem pro Vás datové a aplikační systémy, zavedl principy a procesy zpracování dat, implementoval kontrolní systémy, vytvořil Zlatý grál marketingu a prodeje, aby generování leadů, sjednávání schůzek a váš koncový prodej byl co nejefektivnější.
Spustil
jsem správu pověřencem pro ochranu osobních údajů a smluvně vám osobně garantuji, že se žádná vaše data, kontakty, leady, znalosti ani vaši klienti nepoužijí v kampaních jiného klienta a neposkytují se třetím stranám. Nabízím vám to, co jiní neumí.

00:00 / 00:56

audio text

00:00 / 00:49

Jsme hrdí na to, že jsme vždy o krok dále a že nás kopírují ostatní. START1000 je autorská služba a obchodní B2B komunikační systém Českého marketingu a je postavena na přímé komunikaci výkonnostního telemarketingu, kterou doplňují další komunikační kanály a nástroje, jako osobní e-mailing, on-line DIRECT marketing apod. Jde o již 7 let úspěšně provozovanou akviziční a komunikační podporu s referencemi určenou pro obchodní zástupce, manažery, ředitele a jednatele firem. Výsledkem je sjednávání osobních a on-line schůzek a předávání živých Leadů s vysokou obchodní hodnotou s relevantními osobami kompetentních funkcí ve firmách cílových skupin potencionálních zákazníků.

00:00 / 00:58

Sjednáváním obchodních schůzek s kompetentními rozhodovateli s vysokou obchodní hodnotou je konečným výsledek všech našich pečlivě otestovaných a vybraných komunikačních kanálů. Pomáháme firmám efektivně navazovat kontakty s často nedostupnými potenciálními zákazníky a maximalizujeme šance na úspěšný B2B prodej.
Tím, se odlišujeme od jiných marketingových agentur a call center! Ukazujeme, že chápeme důležitost a potřebu koncového prodeje a toho, jak může propojení B2B direct marketingu a našeho komunikačního prodeje zvýšit počet uzavíraných obchodů. Marketing vám může pomoci získat pozornost potenciálních zákazníků a vytvořit povědomí o vaší nabídce, ale naše specializace na direct marketing a sjednávání schůzek zajišťuje, že marketingová pozornost přeroste v reálné obchodní schůzky a prodej.

 

bottom of page