VÝBĚR SUBJEKTŮ DO PŘESNÉ VZDÁLENOSTI ZDARMA

Víte např., že do 1 km od koně Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze v souřadnici GPS 50.0797561N, 14.4297019E je 25.989 sídel aktivních firem, 4.231 aktivních tzv. zástupných provozoven, které mají sídlo mimo tuto oblast a 17 adres, kde je sídlem registrováno více jak 1.000 firem? V této oblasti máme 4.593 domácností k direct marketingu. Tento výběr nám trval v naší aplikaci CMdata pouhých 5 minut.

Při výběru firem a domácností již vzdálenosti a malé lokality nemusíte vybírat podle PSČ, ulic apod.! Řekněte nám adresu nebo souřadnici a my vám obratem vyfiltrujeme všechny subjekty, které se nacházejí ve vámi zadané vzdušné vzdálenosti od této adresy a to s přesností na úroveň adresného bodu a v jakémkoli místě České republiky.
Výstup databáze obsahuje přesnou hodnotu vaší zadané vzdušné vzdálenosti a podle této vzdálenosti pak můžete upřednostňovat konkrétní firmy nebo domácnosti.

CHCETE SI VÝBĚRY DO VZDÁLENOSTI PROVÁDĚT SAMI?

Funkce výběru podle přesné vzdušné vzdálenosti je běžnou funkcí naší DVD aplikace Access CMdata i našich služeb PŘESNÉ VÝBĚRY NA ZAKÁZKU, a to v ceně těchto služeb. Práce s touto funkcí je proto jednoduchá a rychlá.

VÝBĚR DO VZDÁLENOSTI DOJEZDU A ČASU DOJEZDU

Pokud máte požadavek výběru subjektů podle dopravního dojezdu nebo dopravního času od adresy nebo souřadnice, vypočítáme vám tuto vzdálenost speciálním GIS Route Softwarem od společnosti MapInfo Professional. Výpočet dojezdu v prostředí GIS je placenou službou a je součástí služby GEOMARKETING – DATA NA MAPÁCH.