TVORBA PRODUKTŮ A SLUŽEB

PRO KOMUNIKACI A PRODEJ

Protože to skutečně umíme, často naši klienti souhlasí a požadují, abychom jim tzv. zproduktovali jejich produkt nebo službu pro obchodní komunikaci. To je velmi důležité. Nejen v telefonním hovoru, ale i na www stránkách a na všech místech setkání s vaším produktem nebo službou, musí váš zákazník ihned srozumitelně pochopit co děláte, v čem sjte lepší, co mu to přinese a proč se s vámi chce sejít a začít s vámi spolupracovat.

Pro více jak 90% našich klientů vytváříme nové názvy a podnázvy produktů nebo služeb, hesla, vyjádření apod. Vytváříme call skripty, nové www stránky, texty emailů, apod. a školíme obchodní zástupce nové obchodní komunikaci k B2B prodeji. Naše reference to dokazují.

Jinými slovy, potřebujete komunikačně a prodejně připravený produkt nebo službu, připravenou pro telefonní, potažmo osobní komunikaci. To většina firem silně podceňuje. Říkáme tomu zproduktování produktu nebo služby, které musí být provedeno i pro výrobu prodejní www stránky, na které bude v telefonické komunikaci klient odkazován. Jedná se o umění verbálně, stručně a výstižně předat informaci a motivaci klinetovi.

FORMULÁŘ POPTÁVKY

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů