ZA 20 DNÍ K VÁM PATUJEME NOVÉ ZÁKAZNÍKY DO VAŠEHO KALENDÁŘE, MAILU A CRM

NE telemarketingu! Umíme CALL marketing a dodávku horkých poptávek - leadů!

Svět komunikace se změnil! Dnes nestačí prodávat po telefonu a sjednávat schůzky. Využijte náš speciální tým profesionálů, kteří vyladí CALL aplikaci, samotný produkt, skript hovoru, školení, kontrolu a výsledky k maximální dokonalosti. Průměrně dodáváme obchodním zástupcům 26% horkých leadů do kalendářů, emailů a CRM systémů. Než vám ale budeme implementovat na míru kompletní vyladěný komunikační systém, vyzkoušíme s vámi testovací projekt, který ověří naší úspěšnost.

  

Děláme z e-mailu to, pro co byl stvořen

Český marketing se profesionálně zabývá emailovým marketingem, emailingem, sběrem a správou legálních databází emailů. Umíme využít maximální možnosti emailingu v praxi a implementovat je do jakýchkoli klientských systémů. Online statistiky, řízení kampaní a reemailing je pro nás standardem.

Poštovní direct mail s 20% response

Myslíte si, že poštovní direct mail se nedá dělat jinak a lépe? Zvýšíme response vašich poštovních kampaní a získáme víc, než si myslíte.

LinkedIn pro B2B komunikaci

Napojením na LinkedIn vám přineseme nový pohled na komunikaci s B2B zákazníky. Najdeme kontakty, které s vámi upřednostní rychlou komunikaci tímto nástrojem a navážou osobní vztah. Výsledkem je pak komunikační mix, který získává důvěru a prodává.