ŠKOLENÍ A KOUČINK OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ

Samotná realizace kampaně s námi je školení a kaučink B2B prodeje

Hledali jste někoho, kdo má skutečně aktuální, fyzické a mnohaleté zkušenosti s telefonováním, obchodní komunikací, cenotvorbou a prodejem? Majitel naší agentury Michal Vacek dodnes stále telefonuje část hovorů našich realizovaných kampaní, odhaluje chyby operátorů a obchodních zástupců a staví skutečně funkční call skripty a obchodní komunikaci, která funguje.
Jsme call centrum a obchodní komunikační agentura s každodenní praxí v terénu. Při spolupráci s našimi klienty jsme přišli na bariéry a principiální chyby v obchodní komunikaci a v dotahování obchodních případů. Pokud si nejste jisti a nevíte jak obchodně komunikovat a uzavřít objednávku, naučíme Vás to dostupnou a levnou cestou hned.

 

Od realizovaných workshopů s účastí přes 80 lidí, přes desítky školení a marketingových snídaní u nás nebo v komerčních prostorách jsem pochopil, a u zákazníků jsem si potvrdil, že nejefektivnější je věnovat čas přímo přípravě a týmu obchodních zástupců konkrétní firmy, nejlépe v jejich prostorech a za částečné účasti vedoucích manažerů. Můžeme tak přizpůsobit školení danému segmentu prodeje a věnovat se individuálně jednotlivým osobnostem obchodního týmu. Mnohdy představuji prodej přímo na daném produktu

  • Komu je školení určeno: obchodním zástupcům, manažerům a všem, kdo chce mít vyšší obchodní výsledky.

  • Termín a doba školení: jednodenní šestihodinové školení v časech 9-12 a 13-16h., možnost víkendového školení (nepřerušíte obchodní provoz), dohodou se zákazníkem.

  • Místo konání: u zákazníka / neomezený počet účastníků nebo v naší školící místnosti Ovocný trh 11, Praha 1 - Staré město (metro Můstek) / max. 10 účastníků. Případně v určeném prostoru a místě.

FORMULÁŘ POPTÁVKY

START1000 provozuje

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů