Poradenství, školení a tréninky obchodní komunikace

Podnikatelé a firmy konečně přicházejí na příčinu, proč jim jejich obchodní strategie nefunguje. Pomůžeme vám odhalit nejslabší místa vašeho obchodu a nastartovat váš prodej.

Majitelé a manažeři mají jasné představy, jak by měl obchod fungovat. Mají zákaznické databáze, mohou zaměřit cílové skupiny nových zákazníků, mají různé evidenční a CRM systémy, mají obchodní zástupce, různé emailové a komunikační systémy, a přesto není jejich akviziční část trvale udržitelná a zisková. Za několik posledních let jsme zjistili, proč podnikatelům a firmám nefunguje aktivní obchod. Jsou dvě nejsilnější bariéry, které brání dostat akviziční prodej do zisku.

Naše poradenství, školení a tréninky se zaměřují především na efektivní a měřitelné obchodní postupy a především na kvalitu komunikace se zákazníky. Mluvíme přímo s obchodními zástupci, získáváme informace, které by nikdy nikomu nesdělili a hledáme příčiny. Budete se divit, ale u obchodních manažerů a obchodních zástupců je největší bariérou vytočit telefonní číslo a provést kvalitní obchodní telefonát. Někteří se toho přímo děsí a jejich činnost směřuje spíše k poučce "dělám, že dělám, ale nejde to". Pokud to spojíme s problematikou emailové komunikace a dobře vytvořeného a pojmenovaného produktu pro obchodní komunikaci, problém je na světě. Možná je naše poznání vytržené z kontextu, příliš přehnaně vyslovené a příčin může být více. Ale jedno je jisté. Jako na golfovém hřišti musíte patovat do každé jamky, abyste vyhráli celou hru. A my vám k tomu pomůžeme.