MARKETINGOVÉ VÝZKUMY, PRŮZKUMY TRHU A DOTAZNÍKOVÉ AKCE

Předáváme až 90% odpovědí do vaší

databáze, systému nebo API

Jak děláme marketingové průzkumy po telefonu

Průzkum trhu, marketingový průzkum a marketing jsou základem obchodních aktivit. Marketingový výzkum děláme pro průzkum spotřebitelského marketingu B2C, marketingový průzkum mezi podniky B2B, ale i jako alternativně metodický kvalitativně marketingový průzkum i výzkum. Pomáháme vytvářet, formulovat a datově připravovat otázky a odpovědi pro následný telemarketing a jeho zpracování, hovorem provádíme systematickou a objektivní identifikaci, sběr a po ukončení telemarketingu děláme výstupní analýzy a dokumentaci. Náš klient si sám stanoví úroveň naší spolupráce.

Telemarketing START1000 není jen call centrum pro sjednávání osobních obchodních schůzek. Je to tým operátorů telemarketingu a sofistikovaný systém několika apliakcí, který v sobě mají zabudované řešení pro kompletní marketing research, výrobu formulářů a dotazníků, pokládání otázek, zápis odpovědí, datové a analytické vyhodnocení odpovědí, online controlling v průběhu realizace a mnoho dalších funkcí a nástrojů pro rychlou, kontrolovanou, detailní a přesnou realizaci průzkumu. Nechybí ani ochrana systémů IT security a GDPR, ani profesionální operátoři telemarketingu, kteří již mají s průzkumy a dotazníkovými akcemi zkušenosti.

FORMULÁŘ POPTÁVKY

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů