B2B PRODEJ ZA PROVIZE

Provizní prodej B2B produktů a služeb

Začínali jsme před 13 lety jako dodavatel databází firem. Vytvořili jsme několik vlastních direct marketingových a komunikačních aplikací. Pak jsme vybudovali B2B call centrum a již v 2019 jsme ho díky našim technologiím přesunuli na home office. V roce 2020 jsme na naše call centrum napojili vlastní síť obchodních zástupců a dnes úspěšně prodáváme již desítky B2B produktů a služeb za provize. Spojením nejmodernějších technologií, VIP operátorů call centra, profesionálního managementu a týmu VIP obchodních zástupců v celé ČR dnes nabízíme svým zákazníkům kompletní outsourcing B2B prodeje na provize.

V jaké fázi prodeje dostanete zákazníka?

Nejen, že budete dostávat kopie komunikačních karet termínů schůzek našich obchodních zástupců a uvidíte do jejich kalendářů, ale obchodní zástupci s vámi budou spolupracovat při výrobě nabídky a objednávky. Klienta Vám předáme ve chvíli, kdy sami uznáte za vhodné si ho převzít k uzavření objednávky, smlouvy a k fakturaci.

U B2B produktů, které jsou prodávány pomocí e-shopu, jako je např. www.moodoo.eu jsou provize vypláceny z ceny objednávek, při čemž způsob měsíčního vyúčtování je dohodnut individuálně s objednatelem.

Dokážeme si převzít také vaše obchodní zástupce a s nimi restrukturalizovat váš obchodní tým a systém prodeje tak, aby dosahovali ještě vyšších výsledků, než tomu bylo dříve. Umíme nejen doplnit a rozšířit Váš obchodní tým, ale vybudovat i celou obchodní divizi s kompletním procesem od náboru, školení a řízení, až po mzdové a provizní procesy.

B2B komunikace a prodej pod vaší totální kontrolou

Mohou vzniknout obavy, že my nebo obchodní zástupci budou zneužívat získané kontakty nebo zájmy pro jiné subjekty. To se u nás nestane. Kromě smluvních vztahů na úrovni pracovních smluv a smluv NDA je naše agentura vybavena nejmodernějšími kontrolními systémy, které hlídají operátorky i obchodní zástupce doslova na každém kroku. Budete mít k dispozici naší aplikaci controllingu Green STARTISTIK online, ve které uvidíte všechny realizované hovory, zapsaná data, průběh komunikace a obchodu i celou databázi pro vaše vlastní kontroly a analýzy. Veškerá komunikace a stav prodeje je třífázově kontrolována našimi manažery, operátorkami a supervizory kampaně.

Výhody prodeje B2B produktů a služeb za provize

Náš obchodní zástupce předává zákazníka ve chvíli tvorby objednávky. Specialista objednatele je při objednávkách nápomocen našemu obchodnímu zástupci zkompletovat obsah a cenu objednávky.

Důraz vašich obchodních zástupců pak směřuje na :​

  • pomoc našemu obchodnímu zástupci při dotažení objednávky z pohledu konečného obsahu a ceny = podmínky smlouvy,

  • technickou realizaci objednávky - dodávku,

  • maximální důraz na servis a osobní přístup ke stávajícím zákazníkům,

  • řešení složitých obchodních případů a náročných realizací dodávky,

  • ...

Provize se proplácí po realizované platbě objednatele. 

FORMULÁŘ POPTÁVKY

START1000 provozuje

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů