RESORT PRO VÁŠ MARKETING

Direct marketing a telemarketing, stejně jako golf, má svá přesná pravidla. Pokud netrefíte jamku, nedokončíte hru!

Mojí hrou golf. Tento sport mě naučil soustředit se na jednotlivé části direct marketingu a telemarketingu (odpaly) a dojít k úspěchu přesným a dokonalým dokončením (patováním) všech kroků kampaně (jamek). Pouze tak může být kampaň efektivní a výdělečná!

Již dávno nejsme jen databázová firma! Vykročili jsme z řady a za 10 let jsme vybudovali komunikační agenturu Český marketing s.r.o., která disponuje mnoha vlastními nástroji, aplikacemi, datovými systémy a skutečnými specialisty v jednotlivých oborech marketingu. Nejsme velká firma, ale sehraný tým specialistů, který rozumí specifickému českému prostředí marketingové a obchodní komunikace a věnuje se každému z našich klientů individuálně. A to je naše know-how!

Je doba obrovských změn. Jednotlivé kampaně a komunikační kanály nefungují tak, jak bychom si my marketingoví manažeři přáli. Jsme nuceni vymýšlet stále nové strategie, produkty a využívat všechny nástroje a kanály ke komunikaci se zákazníky, které jsou ale legální a efektivní. Začínáme chápat, že každý zákazník upřednostňuje jiný způsob komunikace a nástrojů komunikace stále přibývá. My jsme to již dávno pochopili a našim klientům umíme dodat to, co skutečně potřebují. Dokážeme nastavit a optimalizovat produkt, grafiku, obsah, direct mail, emailing, telemarketing, CRM, obchod a komunikaci tak, aby byl funkční a přinášel skutečné výsledky. Při spolupráci s námi zjistíte, že IMC - integrted marketing communication skutečně funguje a přináší trvale udržitelný marketing. My o marketingu nemluvíme, my marketing skutečně děláme.

Michal Vacek
jednatel společnosti Český marketing s.r.o.