ŠPIČKOVÁ GARANCE

OBSAH, AKTUÁLNOST, GARANCE

Kvalitu a aktuálnost dat oceňují svou důvěrou a pravidelnou spoluprácí i nejvýznamnější firmy a instituce v oblasti bankovnictví, telekomunikací, medií, reklamních agentur, pojišťovnictví apod. v České republice. Jedná se o nejkvalitnější licencovaná firemní data v ČR obohacená z více jak 14 veřejných zdrojů, která jsou pravidelně měsíčně aktualizovaná na úrovni aktivnosti a scoringu subjektu a každých 6 týdnů aktualizovaná na úrovni kontaktních údajů. Na data poskytujeme 100% garanci veřejného zdroje a 98% garanci aktuálnosti dat oproti veřejným zdrojům, přičemž 2% nepřesnosti mohou být způsobena časovou prodlevou doby zpracování nebo chybovostí aktualizace ze zdroje. Díky VLASTNÍMU datovému systému nevyužíváme jiných zpracovatelů - dodavatelů, nepřeprodáváme data jako ostatní a tím přímo zpracováváme databáze dle zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů jako zpracovatelé pro správce. Nápočty se provádějí přes číselníky bez osobních údajů a vlastní zpracování se provádí až na zakázku při objednávce.

100% garance veřejného zdroje a aktuální zpracování informací dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Společnost Český marketing s.r.o., jako zpracovatel firemních a osobních údajů pro správce, poskytuje 100% garanci na detekci tzv. veřejného zdroje a garanci na zpracování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Protože nám záleží na serióznosti a dodržování zákonných podmínek, investujeme největší část svých nákladů na datový systém, který dodržuje podmínky zpracování osobních údajů. Běžnou funkcí našich databází je také správa a blokace zákazů marketingu a to jak na úrovni zdroje, tak na úrovni námi vedeného blacklistu, který zajišťuje blokaci záznamů, které si prověřené osoby přímo u nás nebo u správce našich dat požádali. V tomto ohledu je náš systém unikátní. Samozřejmostí je přímá spolupráce se specializovanou advokátní kanceláří a Úřadem pro ochranu osobních údajů.

Aktuálnost dat 100% -2% časová prodleva zpracování

Společnost Český marketing s.r.o., jako správce a zpracovatel firemních a osobních údajů, garantuje, že databáze obsahují přesné a aktuální údaje firem a domácností v rozsahu GARANCE 98% na obsah databází oproti zdrojům státní správy a veřejným seznamům.

Doručitelnost poštovních zásilek min. 98%

Pokud filtrujeme data pomocí našich filtračních metod a dle našich systémů tzv. rizikovostí, běžně je doručitelnost poštovního direct mailu min. 98%. Zajišťujeme čárové kódy na obálky (využití ID kódů našeho datového systému) a zpětnou kontrolu nedoručených adres, které u větších projektů implementujeme do našeho datového systému. Pokud si to zákazník přeje, tyto nedoručitelné adresy následně nejsou obsaženy v následujících výběrech.

Dovolatelnost telefonních čísel min. 91%

Pokud filtrujeme data pomocí našich filtračních metod a dle našich systémů tzv. rizikovostí a call centrum dodržuje min. 5 pokusů o dovolání a časy potřebné k zastižení volajícího, je skutečná dovolatelnost našich telefonních čísel min. 91%.

U naší společnosti se maximálně staráme, aby zákazník s našimi odborníky minimálně telefonicky projednal a maximálně zpřesnil své zadání, podle kterých následně naši specialisté provedou požadovaný výběr. Obsahem našich výstupů je kompletní struktura položek datového záznamu, aby si náš zákazník mohl data zkontrolovat ještě před realizací direct marketingové kampaně. U nás neplatíte za přidané položky informací. K tomu patří i pomoc, jak postupovat při zadání a výběru dat. Zatímco u jiných výběrových aplikací neovlivníte, podle jakých klíčů vám vygeneruje výběr vaše cílové skupiny, naše komunikace se zákazníky a aplikace CMdata je zcela datově otevřeným systémem, ve kterém si můžete nejen kontrolovat jednotlivé průběžné operace filtrace, ale sami si můžete ovlivňovat tzv. dotazy – výběrové podmínky výběru z kořene databáze. Své výběry si tak přímo řídíte a kontrolujete.