EMAILING START1000

Na rozdíl od komerčních rozesílačů,

náš vlastní mailer umí zajistit 100% doručitelnost emailů

Co je emailing START1000?

V průběhu hovoru potřebuje operátor zaslat email klientovi, ať je to z důvodu jeho požadavku, zaslání konkrétní nabídky, přístupu do aplikace klienta apod. Vyzkoušeli jsem několik komerčních zahraničních i českých mailerů a výsledek byl šokující. Tyto mailové rozesílače ukazovaly skoro 100% doručitelnosti a přečtenosti emailů, ale když naši operátoři poctivě volali zákazníkovi po odeslání emailu, nestačili jsem se divit, kolik emailů zákazníkům nepřešlo přes servery, nepřišlo do emailu, ani do nevyžádané pošty. Bylo to až 40% emailů! Důkladným a dlouhodobým zkoumáním jsme přišli na to, že security systémy serverů a emailových nástrojů již poznají nejen pochybné IP adresy pro rozeslání apod., ale i šablony těchto komerčních rozesílačů a emaily z nich zablokují. "Green EMAILING online" je vlastní mailer aplikace České marketingu, kterou vyvinulo a naprogramovalo naše IT oddělení. Princip je, že náš mailer se vždy chová jako zcela jedinečný, unikátní a indviduální nástroj rozeslání jednoho emailu, jeho nasazení na kampaň je prakticky vždy doprogramovaná individuálně, nevykazuje známky komerčního rozesílače a ve finále má 100% doručitelnost. Pak záleží pouze na nastavení samotného formátu a obsahu emailu a přílohy, a nastavení ochrany příjemce, zda bude email přesunut do nevyžádané pošty nebo ne.

K čemu se emailing START1000 používá

Kromě občasného prodeje tohoto systému vetším firmám pro maximálně bezchybné rozesílání jejich emailů, používáme tento náš nástroj pro dva účely:

  1. Pro rozesílku emailových zpráv behem hovoru zákazníkům klienta a zpětné vyřizování odpovědí a požadavků zákazníků.

  2. Pro rozesílku emailových kampaní našich klientů.

Jedno je jasné, naší unikátní a velmi dobře naprogramovanou aplikací jsme vyřešili kvalitu rozesílky emailových zpráv, především volaným zákazníkům v naší službě START1000.

Jak kontrolujeme odeslání a předčtení emailů

Náš mailer Green EMAILING online má online rozhraní pro kontrolu odeslání a doručitelnosti emailu. To je potřebné ke kontrole překlepů operátorů call centra v emailových adresách.

Následně operátor ověřuje přečtení emailu dalším hovorem se zákazníkem.

FORMULÁŘ POPTÁVKY

pro služby B2B direct marketingu a telemarketingu

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů