E-MAILOVÁ KOMUNIKACE

START1000

Na rozdíl od komerčních rozesílačů náš telemarketing

a vlastní mailer umí zajistit 100% doručitelnost emailů

Co je e-mailing START1000?

V průběhu hovoru potřebuje operátor zaslat e-mail klientovi, ať je to z důvodu jeho požadavku, zaslání konkrétní nabídky, přístupu do aplikace klienta apod. Vyzkoušeli jsem několik komerčních zahraničních i českých mailerů a výsledek byl šokující. Tyto e-mailové rozesílače ukazovaly skoro 100% doručitelnosti a přečtenosti e-mailů, ale když naši operátoři poctivě volali zákazníkovi po odeslání e-mailu, nestačili jsem se divit, kolik e-mailů zákazníkům nepřešlo přes servery, nepřišlo do e-mailu, ani do nevyžádané pošty. Bylo to až 40% e-mailů! Důkladným a dlouhodobým zkoumáním jsme přišli na to, že security systémy serverů a e-mailových nástrojů již poznají nejen pochybné IP adresy pro rozeslání apod., ale i šablony těchto komerčních rozesílačů a e-maily z nich zablokují. "Green E-MAILING on-line" je vlastní mailer aplikace České marketingu, kterou vyvinulo a naprogramovalo naše IT oddělení. Princip je, že náš mailer se vždy chová jako zcela jedinečný, unikátní a indviduální nástroj rozeslání jednoho e-mailu, jeho nasazení na kampaň je prakticky vždy doprogramovaná individuálně, nevykazuje známky komerčního rozesílače a ve finále má 100% doručitelnost. Pak záleží pouze na nastavení samotného formátu a obsahu e-mailu a přílohy, a nastavení ochrany příjemce, zda bude e-mail přesunut do nevyžádané pošty nebo ne.

K čemu se e-mailing START1000 používá

Kromě občasného prodeje tohoto systému vetším firmám pro maximálně bezchybné rozesílání jejich e-mailů, používáme tento náš nástroj pro dva účely:

  1. Pro rozesílku e-mailových zpráv behem hovoru zákazníkům klienta a zpětné vyřizování odpovědí a požadavků zákazníků.

  2. Pro rozesílku e-mailových kampaní našich klientů.

Jedno je jasné, naší unikátní a velmi dobře naprogramovanou aplikací jsme vyřešili kvalitu rozesílky e-mailových zpráv, především volaným zákazníkům v naší službě START1000.

Jak kontrolujeme odeslání a předčtení e-mailů

Náš mailer Green E-MAILING on-line má on-line rozhraní pro kontrolu odeslání a doručitelnosti. To je potřebné ke kontrole překlepů operátorů call centra v e-mailových adresách.

Následně operátor ověřuje doručení a přečtení dalším hovorem se zákazníkem.