POŠTOVNÍ DIRECT MAIL

Poštovní direct mailing jako účinná podpora

telemarketingu a emailingu

Když se to umí

Děláme kompletní realizaci poštovního direct mailingu od návrhů grafiky a textů, přes tisk tiskových PDF od klientů, kompletaci (balení) zásilek, až po rozesílku přes Českou poštu za velmi výhodných cen. Navíc jsme třetími největšími dodavateli kvalitní databáze firem ČR a v naší aplikaci Green DATA on-line filtrujeme přesné cílové skupiny pro direct mailingové kampaně. Máme tzv. zhomologované adresy dle SIS - státního informačního systému, aktuální PSČ a vše předáváme v požadovaném výstupu. Pro naše klienty formátujeme a personifikujeme databáze a vytváříme vokativy. Minimální počet našich direct mailingů je 500, ale realizujeme také rychlé, náročné a kvalitní direct mailingové kampaně v počtech 5 až 6 milionů zásilek.

Kdy a jak použít poštovní direct mailing

Poštovní direct mailing je sice "relativně" nákladným způsobem, jak oslovit zákazníky, ale pokud se to umí, přináší nesporné výsledky.  I zde platí, že záleží na všech částech direct mailu, od obsahu, formátu, zpracování, až po grafiku a období poštovní rozesílky. Předáme vám naše zkušenosti a znalosti v jakých kampaních se vůbec poštovní direct mail vyplatí. Pokud ho spojujeme s telemarketigem, jehož součástí je i sběr e-mailových adres, a s re-e-mailingemem, máme maximální a neuvěřitelné výsledky v efektivitě kampaní, které se dají na poly akvizice vůbec docílit. Prozradíme vám, že je lepší oslovit méně speciálně vyfiltrovaných subjektů firem cílové skupiny, ale oslovit je větším počtem komunikačních nástrojů, než oslovit jedním komunikačním nástrojem velké množství subjektů. Jde totiž o prodej a ne o reklamu.

Tyto sofistikované kampaně provádějí většinou manažeři, kteří již mají skutečné a dlouhodobé znalosti a zkušenosti v realizaci akvizičních kampaní jako my. Pojďte to s námi vyzkoušet.