Databáze firem podle regionu

NADSTANDARDNÍ VÝBĚRY FIREM ZDARMA

Patříme mezi špičkové zpracovatele veškerých adresných databází na úrovni regionů, lokalit, až na úroveň adresných vchodů. Nadstandardní funkcí naší datové aplikace CMdata je výběr firem do přesné vzdálenosti od zadaných adres nebo souřadnic.

Geografický informační systém GIS a geomarketing

Specifické výběry a analýzy na zakázku provádíme také v GIS aplikaci (Geografický Informační Sytém) MapInfo Professional, kde používáme všechny úrovně mapových vrstev až do úrovně adresných bodů.
Kromě přesně vybraných dodávek databází tedy provádíme geomarketingové analýzy, statiky a marketingové návrhy. Máme významné reference ve zpracování klientských dat, statistických dat a databází firem a domácností například pro plánování budoucích provozoven nebo nastavení a optimalizace obchodních sítí nebo řízení obchodních zástupců.

Databáze firem podle regionů

Filtrovat aktivní katalog firem podle regionů, mikroregionů až do úrovně adres je mnohdy důležitou hodnotou výběru firemních databází. Provedeme vám výběr všech aktivních firem, institucí a živnostníků ČR podle regionů od úrovně krajů, okresů až po úroveň obcí, částí obcí, ulic až adresných vchodů. Vlastníme GIS licenci softwaru MapInfo Professional, pomocí něhož zobrazíme všechny subjekty firemních databází i vaše klientské databáze na digitálních mapách a provedeme přesné mikroregionální výběry a analýzy. Náš seznam firem je naplněn kódy ÚIR ADR, které lze lehce využít také v propojení jakýchkoli klientských nebo vnějších dat. Oblasti jako Blansko, Brno, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Hradec Králové, Kolín, Liberec, Ostrava, Olomouc, Pardubice, Tuchlovice, Znojmo jsou mikroregiony nejčastěji používané našimi zákazníky.

Všechny adresy ČR našeho datového systému máme zhomologované (opravené adresy) podle státního informačního systému Registru adres ÚIR ADR. Kvalita homologace našeho seznamu firem je vždy min. 93% na úrovni čísla vchodu, další adresy jsou zhomologovány na nižší úrovně podle chybovosti zdrojů státní správy a dalších veřejných zdrojů. Všechny databáze firem obsahují kompletní formát úrovně adresy a obsahují kódy ÚIR ADR.

Máte vlastní databáze a chcete je napojit na ostatní zdroje nebo je zobrazit v GIS na digitálních mapách? Zhomologujeme (opravíme adresy) vaše data a např. k nim zaktualizujeme a doplníme firemní údaje včetně telefonů, aktuálních kontaktních osob, e-mail, www stránek apod. Umíme vám také certifikovat formáty telefonních čísel, jmen osob, emailů apod.