VYBERTE SI ZPŮSOB ZADÁNÍ A NEJNIŽŠÍ CENU

NEJLEVNĚJŠÍ A NEJAKTUÁLNĚJŠÍ DATABÁZE FIREM NA TRHU

Ceny za zpracování přes aplikaci GDO - Green DATA online

Velikost datového kreditu na 6 měsícůCena na 6 měsíců bez DPH
5.000 záznamů ke stažení v GDO na 6 měsíců  7 000,00 Kč
Neomezený počet záznamů ke stažení v GDO na 6 měsíců
10 000,00 Kč
 + nepovinné uzavření smlouvy o zpracování dle GDPR  3 000,00 Kč

  
Cena filtrace databáze na zakázku od Českého marketingu  á1 500,00 Kč
Školení GDO v Praze nebo online  3 000,00 Kč

CO JE TO DATOVÝ KREDIT?
Na rozdíl od zpracování databáze jednorázově, je datový kredit bezkonkurenčně nejlevnější a především řeší aktualizaci vaší databáze! Zatím co při jednorázovém odběru databáze ihned stárne, datový kredit umožňuje zpracování a stažení databází postupně po menších a v daném okamžiku požadovaných dávkách, které jsou při zpracování vždy aktuální. Databáze si stahujete postupně a jejich počty se Vám budou i postupně odečítat z datového kreditu.

JAKÁ JE MINIMÁLNÍ CENA A DATOVÝ KREDIT?
V aplikaci GDO máme stanoven minimální paušál odběru dat z důvodu neustálých nákladů na odborné zázemí a udržení datového systému i při početně malých odběrech. Od 1 do 1.780 záznamů ke stažení je tedy paušální min. cena 3.000,-Kč. Maximální cena kreditu je 10.000,-Kč, za kterou máte k dispozici neomezený počet záznam ke stažení v GDO na 6 měsíců. Všechny varianty obsahují multilicenci pro zaměstnance jedné firmy.

PROČ MÁME EMAILOVÉ ADRESY ZKRÁCENÉ POUZE NA JEJICH DOMÉNY?
Český marketing nezpracovává celé emailové adresy, ale pouze jejich domény "@domena.xx". Důvodem je, že tyto emailové adresy nemají souhlas k zasílání obchodního sdělení a mnohdy je jejich obsah osobní údaj. Domény emailů jsou ale dobré proto, aby je operátoři call center používali pro kontrolu, kopírování a doplnění při zápisu do systémů. Tak se vyvarují chyb při překlepech.

JEDNORÁZOVÝ ODBĚR DATABÁZE PŘES KALKULAČKU V GDO
Při využití GDO bez kreditu si všimněte, že po zadání kritérií výběru a potvrzení kliknutím na tlačítko "Zobrazit počet a cenu", se vám zobrazí počet a cena za jednorázové zpracování databáze. V aplikaci GDO máme stanoven minimální paušál odběru dat z důvodu nákladů na udržení datového systému i při malých odběrech. Od 1 do cca1.800 záznamů ke stažení je tedy stanovena minimální paušální cena 3.000,-Kč. Zvýšením počtu zpracovávaných záznamů se lineárně zvyšuje i tato cena. Než si objednáte jednorázový odběr databáze zvažte, zda pro vás není vhodnější datový kredit.

-----------------------------------------------------------------------

PROFESIONÁLNÍ PŘESNÉ VÝBĚRY NA ZAKÁZKU
Přesnost výběrů cílových skupin rozhoduje o úspěšnosti a efektivitě obchodu.Naši specialisté s mnohaletými zkušenostmi vám provedou unikátní sofistikované a přesné výběry cílových skupin pomocí našich největších číselníků a funkcí v oboru. Službu můžete využívat paralelně se zakoupenými databázemi. Výběry dle vašeho zadání obdržíte zpravidla do druhého dne.

ZDARMA TECHNICKÁ PODPORA

uživatelům našich databází je v pracovních dnech k dispozici odborná technická a poradenská podpora, která je zdarma.