B2B LEADY, SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK A B2B PRODEJ ZA PROVIZE

předáváme nové zákazníky obchodním zástupcům a manažerům

do kalendáře, emailu, SMS, CRM nebo API

Co je telemarketing START1000? Už nemusíte řešit B2B prodej a akvizice nových zákazníků. Už nemusíte nutit sebe a obchodní zástupce vyhledávat B2B cílové skupiny, telefonní kontakty, nakupovat drahé databáze firem a živnostníků, organizací a institucí, dokola zkoušet aktivní telemarketing. Nemusíte hledat své kvalitní operátory telemarketingu a call centrum, obvolávat studené kontakty, dovolávat se kompetentní kontaktní soby. Už nemusíte řešit legálnost, aktuálnost a kvalitu telefonních čísel. Nemusíte marnit stovky hodin učením se neefektivního online marketingu na internetu, sociálních sítích facebooku, LinkedInu, Instagramu apod. Už nemusíte zkoušet pochybný emailing a poštovní direct mail, nepřesné internetové leady, B2B poptávky a další testovací Smart a Star-Up drahé pokusy. Je tu START1000 a prodej B2B produktů za provize, B2B platforma, telemarketing business, telemarketing outsourcing a direct telemarketing, který naplňuje význam slova B2B prodej a akvizice!

SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK

START1000

START1000 je vaše B2B call centrum s databází firem, B2B telemarketing s VIP operátorkami pro sjednávání osobních schůzek a předávání telefonicky vykomunikovaných horkých zákazníků, tzv. horkých leadů. Jde o osobní asistentky, které pracují pro obchodní zástupce, manažery, ředitele a jednatele firem. Jde o kompletní outsourcing služeb placený za výsledky = za předanou osobní schůzku nebo za předaného živého zákazníka s prodejní konverzí 70%.

Co obsahuje B2B telemarketing START1000?

 

PŘÍPRAVA KAMPANĚ

Za co nás klienti často chválí, je individuální příprava kampaně, včetně seznámení a školení vašeho produktu nebo služby pro komunikaci.

Vlastním call centrem START1000 oslovíme cílové skupiny a kontakty z vašeho CRM a předáme živé zákazníky a osobní schůky.

Od prvního hovoru otevíráme detailní Online statistiky nad operátory a výsledky. Kvalita leadů a schůzek je pod vaším online dohledem.

Používáme vlastní databázi firem s filtrační aplikací Green DATA online, která nám umožňuje vyfiltrovat nejpřesnější cílové skupiny.

Operátorka, jako vaše asistentka, ověřuje kompetentní osobu, prodejní příležitost a předává živého zákazníka do vašeho kalendáře a emailu.

KALENDÁŘ SCHŮZEK

Naplníme jakékoli kalendáře obchodníků požadovaným počtem schůzek dle obchodních regionů, časů a dopravních dojezdů.

CALL SKRIPT

Jak tvoříme naše call skripty a obchodní komunikaci nezveřejňujeme. Je to naše know-how. Tuto výsadu mají pouze naši klineti!

Automatizovaný personifikovaný emailing s podpisem při telemarketingu a opakované volání klienta operátorem je špička v oboru.

VÝSTUP KAMPANĚ

Kromě podrobně vyplněných formulářů a Online controllingu, dostanete kompletní databázi se všemi kontakty a analýzu výsledků.

B2B PRODEJ

ZA PROVIZE

Naši obchodní zástupci START1000 prodávají vybrané B2B produkty a služby na celém území České republiky. Jsou podporováni školením produktů a služeb klienta, IT systémy, které automatizují veškeré komunikační procesy, manažery, kteří zajišťují řízení projektu a operátorkami, které obchodníkům sjednávají osobní a online schůzky, zajišťují opakovanou a dokončovací podporu prodeje a telefonní controlling. Naši obchodníci předávají zákazníka ve stavu objednávky a fakturace.

 

FORMULÁŘ POPTÁVKY

START1000 provozuje

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů