top of page

 START1000
SJEDNÁVÁME B2B SCHŮZKY
S ROZHODOVATELI S VYSOKÝM OBCHODNÍM POTENCIÁLEM

start-logo-navrh-michal 3.png

B2B AKVIZICE, na kterou můžete vsadit

Calendar software showing busy schedule

Naše služba START1000 získává firmám v B2B segmentu nové zákazníky a u stávajících zvyšuje obraty. Jde o již 6 let úspěšně provozovanou akviziční a komunikační prodejní podporu určenou pro obchodní zástupce, manažery, ředitele a jednatele firem. Výsledkem je sjednávání osobních a on-line schůzek a předávání živých Leadů s vysokou obchodní hodnotou s relevantními osobami kompetentních funkcí ve firmách cílových skupin potencionálních zákazníků. START1000 je postaven výhradně na přímé komunikaci výkonnostního telemarketingu a on-line API controllingu. Tato služba může být rozšířena o školení obchodní komunikace, až do úrovně kompletní komunikační a obchodní podpory.

NAVAZUJÍCÍ SLUŽBY

start-logo-navrh-michal 3 Plusko.png

Po sjednání schůzek základní službou START1000 můžeme pokračovat službou START1000 PLUS přidělením osobní asistentky obchodím zástupcům k časově náročné obchodní podpoře, která zkracuje životní cyklus prodeje. Asistentka minimalizuje ztrátu rozkomunikovaných klientů, je v telefonní komunikaci s obchodními zástupci i klienty, získává nezávislé reakce klientů, hlídá a udržuje timing obchodních operací, sjednává další schůzky na vyšší úrovni vedení firmy klienta, výrazně šetří čas obchodním zástupcům, pomáhá jim dokončit prodej a stará se o stávající zákazníky hned z několika pohledů.

start-logo-navrh-michal 3 EU.png

START1000 EU je B2B akvizice ke sjednávání osobních schůzek, on-line schůzek nebo k předávání verbálně telefonicky ověřených živých Leadů ze států Evropské unie, případně ze států východního bloku. Naše kvalitně jazykově vybavené operátorky jsou schopny komunikovat Váš produkt nebo službu v obchodní úrovni asistentky, získat požadované informace a kvalitně sjednat osobní nebo on-line schůzku, u které je otázkami ověřen zájem kompetentní osoby klienta o obchodní nebo výrobní spolupráci. I tuto službu můžeme rozšířit o naší službu START1000 PLUS.

NAŠE KOMUNIKACE
ZÍSKÁVÁ DŮVĚRU A ZVYŠUJE PRODEJ

LEAD GENERATION message on hand holding to touch a phone, top view, table computer coffee

Všimli jste si, že o naší obchodní komunikaci se pozitivně zmiňují prakticky všechny naše reference? Jde o naše komunikační know-how a o komunikaci našich VIP asistentek, které NEkomunikují jako operátorky call center! Jsou to profesionální asistentky obchodních zástupců našeho klienta speciálně vyškolené na jeho produkt nebo službu, které získávají důvěru a sobní vztahy. Jejich úkolem je dostihnout osobu vedoucí funkce a rozhodovatele ve firmě zákazníka, i několika hovory a e-mailem srozumitelně předat informaci o daném produktu nebo službě, ověřit potřebu a potenciál zákazníka a v případě zájmu sjednat s kompetentní osobou osobní nebo on-line schůzku, případně předat horký Lead.

TO NEJHORŠÍ, CO MŮŽETE UDĚLAT JE PŘESTAT DĚLAT AKVIZICI A PRODÁVAT

  • Jsou kampaně, aby se nějaké dělaly.

  • Jsou kampaně, které přivádějí zvědavce a nějaké Leady.

  • Jsou kampaně, které slíbí i to, co nedokáží splnit.

  • A jsou lidé v agentuře Český marketing, kteří Vám s rozhodovateli ve firmách sjednají kvalitní osobní nebo on-line schůzky s vysokým obchodním potenciálem a pomohou vám vaše obchody dokončit.

NAŠE NEJSILNĚJŠÍ REFERENCE JE

98% OPAKOVANÝCH KAMPANÍ

Reference
Artboard 1.jpg
LOGO Tmobile.png
image001.png
Zaplo.png
MENZO.png
Copra.png
G-PROJECT.png

Anowell s.r.o.

Doxologic_Horizontal_Pozitive_RGB.png
logo.png
String data.png
SHARP2.png
Logo reference PKV.png
LOGO Wunderman.png

ALTAROSTE s.r.o.

Ksena.png
RESSED.png
OKsystem.jpeg
buldok-logo.png
LOGO Cpy General.png
iDEA SENCE.jpeg
Print Partners LP_logo_PP.png
TISCALI MEDIA, a.s..png
ECOLOGISTICS, s.r.o.
logo.webp
ACCORD PRAHA s.r.o.png
Nextera_Icon.png
Logo SCHMACHTL.jpg
Ceska posta.png
image.png
ZZgroup.cz.png

Empire Production s.r.o.

Medivital.png
logo-Acrea-300x130.png
OHRA.png
Mobler.png
SEOptimal.jpeg
ČED.png
Industrial.png
ADOL.png
Eurofaktura.png
TIBEX.jpeg
dTest2.png
Sova Net.png
Sova studio.jpeg
Logo NOBELIA.png
image001.png

a další

Vedení společnosti

Untitled Session03101_edited.jpg

Michal Vacek

CEO

specialista na komunikaci

Fotka_Petr Švejda 1.jpg

Ing. Petr Švejda

finanční ředitel

%C4%8Cesk%C3%BD%20marketing%20Jana_edite

Jana Vondrušková

vedoucí telemarketingu

Kontakt
bottom of page