DODÁVÁME DATABÁZE FIREM,

SJEDNÁVÁME  OSOBNÍ SCHŮZKY

A PRODÁVÁME ZA PROVIZE

B2B PRODUKTY A SLUŽBY

Už nemusíte řešit B2B prodej a akvizice nových zákazníků. Nutit obchodní zástupce vyhledávat B2B telefonní kontakty na internetu, nakupovat drahé databáze firem, živnostníků, organizací a institucí, vybírat B2B cílové skupiny, zkoušet aktivní telemarketing a řešit migraci operátorů telemarketingu, obvolávat studené kontakty, dovolávat se kompetentní kontaktní soby. Už nemusíte řešit legálnost, aktuálnost a kvalitu B2B telefonních čísel. Nemusíte platit neměřitelnou a drahou internetovou reklamu a učit se marketing na sociálních sítích facebooku, LinkedInu, Instagramu apod. Už nemusíte řešit fejkaře na sociálních sítích v podobě poradců, školitelů a koučů, kupovat online lekce, semináře, workshopy apod. Už nemusíte zkoušet neúčinný a drahý poštovní direct mailing, nelegální emailing, nepřesné internetové B2B leady a B2B poptávky a další testovací Smart a Star-Up drahé pokusy. Je tu START1000!

CO JE

Start1000

START1000 je B2B telemarketing s VIP operátorkami pro sjednávání osobních schůzek a předávání prověřených horkých zákazníků, tzv. horkých leadů, pro obchodní zástupce, obchodní týmy, manažery, ředitele a jednatele firem. Jde o kompletní outsourcing služeb placený za výsledky = za předanou osobní schůzku nebo za předaného živého zákazníka s 50% úspěšností prodeje. U některých B2B produktů nebo služeb děláme kompletní prodej za provize.

 

Co obsahuje  START1000

PŘÍPRAVA KAMPANĚ

Za co nás klienti často chválí, je individuální příprava kampaně, včetně seznámení a školení vašeho produktu nebo služby pro komunikaci.

Vlastním call centrem START1000 oslovíme cílové skupiny a kontakty z vašeho CRM a předáme živé zákazníky a osobní schůky.

Od prvního hovoru otevíráme detailní Online statistiky nad operátory a výsledky. Kvalita leadů a schůzek je pod vaším online dohledem.

Používáme vlastní databázi firem s filtrační aplikací Green DATA online, která nám umožňuje vyfiltrovat nejpřesnější cílové skupiny.

Náše operátorka je vaše asistentka, která v hovoru ověřuje kompetentní osobu, buduje osobní vztah a identifikuje prodejní příležitost.

KALENDÁŘ SCHŮZEK

Naplníme jakékoli kalendáře obchodníků požadovaným počtem schůzek dle obchodních regionů, časů a dopravních dojezdů.

CALL SKRIPT

Jak tvoříme naše call skripty a obchodní komunikaci nezveřejňujeme. Je to naše know-how. Tuto výsadu mají pouze naši klineti!

Automatizovaný personifikovaný emailing s podpisem při telemarketingu a opakované volání klienta operátorem je špička v oboru.

VÝSTUP KAMPANĚ

Kromě podrobně vyplněných formulářů a Online controllingu, dostanete kompletní databázi se všemi kontakty a analýzu výsledků.

Další služby

TVORBA PRODUKTŮ A SLUŽEB

Upravíme váš B2B produkt nebo službu pro obchodní komunikaci a prodej tak, aby vám všichni rozuměli a toužili s vámi spolupracovat.

CONTROLLING PRODEJE

Nasadíme technologii a telemarketing pro monitoring obchodních aktivit vašich obchodních zástupců a pomůžeme jim.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

I když jde jen o komunikaci a sběr studených kontaktů, spojením s telemarketigem sociální sítě generují horké leady a osobní schůzky.

WWW A MICROSITES

Vyrobíme jasné, srozumitelné, motivující a hlavně prodejní WWW stránky a microsites. Budou lehce editovatelné a budou mít SEO.​

MARKETINGOVÉ PRŮZKUMY

Provedeme telefonické průzkumy trhu a dotazníkové akce. Děláme návrhy, tvorbu otázek, datové struktury a vyhodnocení.

REMARKETING

Nezrealizovaná poptávka v CRM neznamená, že zákazník koupil jinde nebo nechce koupit znovu. Umíme se připomínat!

AKTUALIZACE CRM

Datová a telefonní aktualizace vašeho CRM vám zajistí nové zakázky u starých poptávek a objednávek. Jde o nejefektivnější kampaně.

POŠTOVNÍ DIRECTMAIL

Grafické návrhy, tisk, kompletace a rozesílka poštovního direst mailingu za nejnižší ceny. Od dopisů a katalogů až po originální dárky a PF.

ŠKOLENÍ OBCHODNÍKŮ

Máte špatné zkušenosti s výkonností svých obchodních zástupců? Vyškolíme je k maximální efektivitě a můžeme je podporovat.

ETICKÝ

MARKETING

Děláme etický B2B marketing, telemarketing a prodej. Neplatíte nás hodinově, ani za počty provolaných kontaktů. Platíte nás za mnohaleté obchodní zkušenosti, unikátní komunikační know-how, špičkové technologie, tvrdou obchodní dřinu a hlavně za reálné výsledky a předání živých zákazníků. Věříme totiž, že pracovitost, obětavost, slušnost, upřímnost, pravdomluvnost a otevřenost dělá z prodeje lepší firmu a lepší život. Za naší práci ručím svým jménem.

 

FORMULÁŘ POPTÁVKY

Český marketing s.r.o.

Terronská 727/7

Praha 6 - Bubeneč, 160 00  Česko

IČ: 01438123, DIČ: CZ01438123

(založeno 5. listopadu 2007 a po smrti jednatele firma převedena z předchozího IČ:28179617)

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Odesláním registrace uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci registrace za účelem jejího vyřízení. V souladu s §7 odst. 3 zák.č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti a s právními předpisy pro ochranu osobních údajů České republiky a Evropské unie je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb Český marketing s.r.o. na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.

© Autorská práva Český marketing s.r.o.                       Podmínky ochrany osobních údajů