RESORT PRO VÁŠ MARKETING

Marketing, stejně jako golf, má svá přesná pravidla. Pokud nezvládnete jednu z jamek, nedokončíte hru!

Mojí hrou je golf. Tato hra mě naučila soustředit se na jednotlivé části marketingu (odpaly) a dojít k úspěchu přesným dokončením (patováním) všech komunikačních kroků.

Již dávno nejsme jen databázová firma! Vykročili jsme z řady a za 10 let jsme vybudovali marketingovou agenturu Český marketing s.r.o., která disponuje mnoha vlastními nástroji, aplikacemi, datovými systémy a skutečnými specialisty v jednotlivých oborech marketingu. Nejsme velká firma se zahraniční účastí, ale sehraný tým specialistů, který rozumí českému prostředí marketingu a věnují se každému z našich klientů individuálně na míru. A to je naše know-how.

Je doba obrovských změn. Jednotlivé kampaně a komunikační kanály nefungují tak, jak bychom si my manažeři přáli. Jsme nuceni vymýšlet stále nové strategie a využívat všechny nástroje a kanály ke komunikaci se zákazníky. Začínáme chápat, že každý zákazník upřednostňuje jiný způsob komunikace a nástrojů komunikace přibývá. My jsme to již dávno pochopili a našim klientům umíme dodat to, co potřebují. Dokážeme nastavit a optimalizovat produkt, grafiku, obsah, direct mail, emailing, telemarketing, LinkedIn, CRM, obchod a komunikaci tak, aby byl funkční a přinášel skutečné výsledky. My o marketingu nemluvíme a nepředáváme rozumy, my marketing děláme.

Michal Vacek
ředitel a jednatel společnosti Český marketing s.r.o.