JEDINÁ DATABÁZE FIREM DLE POŽADAVKŮ GDPR
NEJPŘESNĚJŠÍ VÝBĚRY ZE VŠECH 2,23mil. AKTIVNÍCH IČ
filtrační aplikace "Green DATA online"

CENY A VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA PRODUKTOVÉ STRÁNCE
http://www.presnedatabaze.cz/

Přesné výběry z databáze firem

MĚSÍČNÍ PŘEHLED NOVĚ VZNIKLÝCH FIREM ČR

Garantujeme aktivnost subjektů na úrovni IČo

Přesný počet aktivních:2.245.127
Počet s kontakt.osobou:2.003.543
Počet aktivních OSVČ:1.487.137
Počet aktiv. s.r.o. + a.s.:429.091
Počet firem s legal. telefonem:487.364
Počet firem s legal. mobilem:299.466
Počet s legal. pevnou linkou:289.392

Základní položky výstupu databáze:
Aktivní IČ, certifikované názvy firem a jména osob, právní forma, zhomologované adresy sídel i všech provozoven s kompletními čísly vchodů a zanášecí poštou, kontaktní osoba s titulem, oslovení v 5. pádě, funkce osoby, telefonní čísla pevné linky a mobilní čísla na sídla i provozovny, počet zaměstnanců, obrat za poslední tři roky, tendence obratu, předměty činnosti dle NACE, předměty činnosti dle inzertních kategorií internetu (zpracovává jen Český marketing s.r.o.), datum vzniku, e-maily, www stránky, riziko scoring – zadlužení, všechny pobočky, úroveň homologace adresy, ID ÚIR ADR+RUIAN kód adresy, souřadnice X/Y, (vzdálenost od zadané adresy). 

Naše zpracování obsahuje vlastní databáze firem ke stažení - jen živé firmy, databáze právnických subjektů, databáze živnostníků - databáze OSVČ, databáze organizací, databáze institucí apod. Slouží také jako katalog firem, seznam firem, seznam dodavatelů a seznam zákazníků zákazníků. Databáze klientů je nejhodnotnější zdroj vašeho úspěchu. My vám ale řekneme, jak získat nové zákazníky.


JSME SPECIALISTÉ NA NEJPŘESNĚJŠÍ VÝBĚRY

Zašlete nám poptávku na výběr databáze na klíč! Český marketing je specialistou na skutečně přesné výběry cílových skupin na zakázku. Naše profesionální filtrace databází vykazují vždy přesnější a vyšší počet aktivních firem zabývající se požadovanými předměty činností. Naše kontaktní údaje jsou bez zákazů marketingu a dovolatelnost telefonních čísel je nad 91%. Hlavní důvody, proč zákazníci používají databáze od Českého marketingu jsou jejich aktuálnost, kompletnost a kvalita.


NEJLEPŠÍ FILTRAČNÍ APLIKACE ON-LINE 

 

Vyzkoušejte naší filtrační aplikaci Green DATA online oceněnou našimi zákazníky jako nejlepší aplikace roku pro výběr cílových skupiny B2B segmentu. Doporučujeme zhlédnout úvodní video, které vás s aplikací rychle seznámí.

VSTUP ZDARMA DO DATABÁZE FIREM ON-LINE 


CENA DATABÁZE FIREM

Cena databáze firem u nás není tajností a přímou cestou informujeme zákazníky o cenách výběrů na zakázku i cenách za výhodné cenové paušály za databáze firem. Ceník databáze firem naleznete ZDE.


AKTUALIZACE KAŽDÉ INFORMACE JE 30/45 DNŮ

My pravdivě informujeme, že skutečná dávková aktualizace každé jednotlivé informace (datové buňky) databáze je u firemních údajů 30 dnů a kontaktních údajů (telefonů a emailů) 45 dnů. V tomto termínu zpracováváme více jak 42mil. záznamů z min. 16 zdrojů.

NADSTANDARDNÍ MOŽNOSTI PŘESNÝCH VÝBĚRŮ

 • Podle všech firemních hodnot: lokalit, činnosti, počty zaměstnanců, roční obrat, právní forma apod. …
 • NOVINKA - Výběr včetně tzv. zástupných provozoven (informujte se)
 • Do přesné vzdálenosti od zadané adresy
 • Podle typů telefonů PEVNÁ LINKA / MOBIL
 • S možností odebrání cizinců
 • Podle míry zahraničního vlastnictví
 • Podle rizikovosti doručitelnosti (zpracovává ručně naše společnost z několika miliónů realizovaných direct mailů ročně)
 • Podle datumu vzniku subjektu, rizika věku kontaktní osoby, rizika cizince, rizika počtu subjektů na adrese, …
 • a dalších …

NAŠE RIZIKOVOSTI A SCORING UŠETŘÍ NÁKLADY

Vedeme tzv. rizikovosti, kterými dokážeme již při výběru databází pročistit subjekty, na které nemá smysl směřovat direct marketing. Použití konzultujeme se zákazníkem.

KOMPLETNÍ ZÁZNAM AKTIVNÍ FIRMY

Za nejnižší cenu obdržíte vždy kompletní záznam všech marketingových hodnot včetně kompletní zhomologované adresy, oslovení, označení rizikovostí a detekce cizince. Nepřiplácíte za jednotlivé informační položky databáze. Zobrazením Vzorku získáte databáze firem zdarma k nahlédnutí 50 záznamů. Jedná se o standardní funkci databáze firem download.

FORMÁT DODÁVKY DATABÁZE FIREM ČR

Stěžejním nástrojem pro filtraci databáze firem online je aplikace Green DATA online. Databáze firem vytvořené na zakázku dodáváme většinou v Microsoft Excel , Access nebo v libovolném dohodnutém formátu.

VŠECHNY ADRESY JSOU ZHOMOLOGOVANÉ

Každá adresa v našich databázích je zhomologovaná, tzn., že je doplněna a opravena podle číselníků SIS - státního informačního systému a rozdělena do jednotlivých položek, včetně rozdělení čísla popisného a orientačního. To zvyšuje doručitelnost a umožňuje propojitelnost FIREM dat s vašimi daty.

Databáze firem, živnostníků a institucí na klíč

Z firemních databází provádíme také profesionální filtrace podle všech veřejně dostupných výběrových parametrů podle přání zákazníka. Výhodou našich služeb je skutečně profesionální filtrace a závěrečné čištění dat dle hodnot rizikovostí před výstupem zákazníkovi. Naše databáze firem obsahují všechny právě aktivní firmy, aktivní statutární zástupce a firemní telefony s garancí 98% na zdroje. Databáze firem ke stažení poskytujeme v libovolných formátech a strukturách souborů a také ve vlastní uživatelské aplikaci v Microsoft Access na DVD, která slouží jako ucelený datový systém a aktuální registr firem České republiky.

Seznam firem slouží především pro direkt marketing a telemarketing B2B, ale také jako kompletní sytém a registr firem pro účely filtrací, analýz a napojení na CRM. Pro zákazníky, kterým dodáváme komplexnější datové služby, softwary a systémy za paušál, poskytujeme databáze firem zdarma.

 • Všechny aktivní firmy České republiky v počtu 2.245.127
 • Všechna skutečně aktivní telefonní čísla na firmy rozdělená na pevné linky a mobilní telefony bez zakázaných čísel pro marketing!
 • Všechny aktuální kontaktní osoby - statutární zástupci firem
 • Všechny informační výběrové položky k filtraci firemních databází a kontaktních osob
 • Všechny předměty činnosti NACE + činnosti dle číselníků inzerce internetu. Přesný nástroj pro výběr činností online.
 • Položky rizikovostí k závěrečnému čištění výstupních databází
 • Min. 92% adres homologovaných na úroveň adresného vchodu dle ÚIR ADR a RUIAN
 • Seznam firem České republiky obsahuje nejnovější vzniklé firmy (datum vzniku)

Je potřebné si uvědomit, že po max. 3 měsících je databáze firem České republiky neaktuální, protože v ní dochází k velkému množství změn, především na úrovni zanikajících a nových firem, statutárů, telefonů, adres apod. a je nutné jí aktualizovat. Databáze firem je k dispozici i v podobě E-SHOPU - filtrační aplikace Green DATA online jako online databáze firem a živnostníků, kde si uživatel může zdarma provést výběr a cenovou nabídku, a následně databázi i objednat online.

Databáze firem České republiky

Společnost Český marketing s. r. o. se stala od roku 2006 svou klientelou na databáze firem, realizovanými projekty, kvalitou a aktuálností databází B2B předním zpracovatelem a dodavatelem kompletních databází všech aktivních firem a živnostníků ČR s telefony celé České republiky...

Databáze telefonních čísel firem

Společnost Český marketing s. r. o. zpracovává hned několik zdrojů aktuálních telefonních seznamů a každých 6 týdnů ověřuje aktivnost každého telefonního čísla! Tím je zajištěna vysoká aktuálnost s garancí 98% oproti zdrojům. Dovolatelnost databáze čísel ... ...více

Databáze emailových adres

Součástí databází společnosti Český marketing s. r. o. jsou obsáhlé databáze emailových adres firem, institucí a živnostníků. Celkem emailů máme k více jak 427.377 podnikatelským subjektům, z toho cca 65.000 databáze emailu firem je ve tvaru info@.... ... ...více

Oborové profesní databáze firem

Složitost některých oborů, které se vzájemně překrývají a obsahují zároveň konkurenční subjekty poptávajícího nebo subjekty převážně podnikající v zcela jiném oboru se musí řešit vždy individuálně...

Databáze firem, firemní databáze  živnostníků, organizací a institucí v ČR podle regionů

Filtrovat aktivní katalog firem podle regionů jako např. databáze firem Hradec Králové apod., mikroregionů jako např. databáze firem Praha 5, databáze firem podle PSČ apod. až do úrovně adres je mnohdy důležitou hodnotou výběru firemních databází. Provedeme vám výběr všech aktivních firem, institucí a živnostníků ČR podle regionů od úrovně krajů, okresů až ... ...více